Migrace-l

 

Mailing list/konference Migrace-l

Mailing list (konference) MIGRACE si klade za cíl podpořit výměnu informací a diskusi migračního dění v České republice i jinde ve světě. Na mailing list se může přihlásit kdokoliv, je však stejně jako web www.migraceonline.cz určen především zájemcům o migraci z akademického, nevládního, státního sektoru a dalších oblastí. Vítáme zasílání informací o Vašich akcích, důležitých událostech, nových publikacích, příspěvků do diskuse, atd. Mailing list je nemoderovaný a uzavřený, což znamená, že do něj může přispět pouze předem přihlášená osoba a jednotlivé příspěvky jsou okamžitě přeposílány jeho účastníkům, aniž by byly kontrolovány správcem.

Základní pravidla:
- příspěvky odpovídají tématickému zaměření mailing listu;
- soukromé odpovědi a reakce se neposílají přes diskusi, ale přímo osobám, kterým jsou určeny;
- uvádějte "předmět" zprávy, aby bylo jasné, čeho se zpráva týká;
- neposílejte velké soubory (do max. 600 kb) a soubory, které jsou podezřelé a mohou být zavirované;
- chcete-li zajistit, aby byla vaše sdělení bezpečně čitelná všem účastnícím/kům mailing listu, je vhodné nepoužívat diakritiku a posílat vaše zprávy ve formátu "prostý text". Některé aplikace pro příjem pošty mají těžkosti zobrazovat text v HTML formátu;
- správce může vyřadit z mailing listu takové uživatele, kteří by opakovaně porušovali pravidla, zneužívali či jiným způsobem hrubě narušovali jeho chod.

Mailing list spravuje Multikulturní centrum Praha za technické spolupráce s o.s. Econnect. Mailing listy spravované Econnectem najdete zde.

Jak komunikovat s mailing listem Migrace-l
Příspěvky zasílejte na adresu: migrace-l@list.ecn.cz.

Pokud se chcete přihlásit, nebo nějak konfigurovat své uživatelské konto, můžete tak učinit právě zde.

Přihlášení

Pro přihlášení do mailing listu Migrace-l musíte vyplnit následující formulář. Byla Vám zaslána žádost o potvrzení přihlášky, aby Vás někdo jiný nemohl přihlásit bez Vašeho vědomí. Po potvrzení bude přihláška postoupena administrátorovi, který rozhodne o její akceptaci. O výsledku budete informováni elektronickou poštou. Toto je takže a skrytá skupina. Seznam účastníků je dostupný pouze administrátorovi.

  Vaše e-mailová adresa:  
  Vaše jméno (nepovinné):  
  Musíte zadat heslo pro ochranu svého konta před nepovolanými osobami. V žádném případě nepoužívejte žádné heslo, které používáte na nějakém jiném systému, případně heslo, které je potřeba utajovat. Heslo je přenášeno bez jakéhokoliv zabezpečení a navíc Vám bude zasíláno elektronickou poštou.

  Pokud heslo nezadáte, systém Vám přidělí náhodné heslo, které Vám bude zasláno mailem. Jednou měsíčně Vám bude heslo pro připomenutí zasláno.

  Zvolte si heslo:  
  A ještě jednou to samé pro kontrolu:  
  Jaký jazyk preferujete pro komunikaci s mailmanem?  
  Přejete si dostávat příspěvky jen jednou denně, všechny v jednom dopise? Tuto volbu znáte asi jako digest. Ne Ano

Účastníci mailing listu Migrace-l
Seznam účastníků je k dispozici pouze pro administrátora konference.

Zadejte email administrátora a heslo pro přístup do seznamu účastníků:

Email administrátora: Heslo:   

Pro změnu vlastností Vašeho účtu (nastavení digestu režimů doručení, zaslání hesla nebo odhlášení z konference Migrace-l) zadejte adresu, pod kterou jste přihlášeni:

Pokud toto políčko nevyplníte, budete požádán o emailovou adresu.


Konferenci Migrace-l spravuje(í) migrace-l-owner at list.ecn.cz
Administrativní rozhraní pro Migrace-l.(vyžaduje přihlášení)
Informace o konferencích na serveru list.ecn.cz

Delivered by Mailman
version 2.1.34
Python Powered GNU's Not Unix