Migrace-l

 

Newsletter MigraceOnline Migrace-l

Newsletter MIGRACE ONLINE si klade za cíl podpořit výměnu informací a reflexi migračního dění v České republice a dalších evropských zemích. Velkou část obsahu newsletteru tvoří novinky z Evropského informačního portálu a je zájemcům zasílán zpravidla jednou měsíčně. K odběru newsletteru se může přihlásit kdokoliv, je však stejně jako web MigraceOnline.cz určen především zájemcům o téma migrace z akademického, nevládního a státního sektoru. Vítáme rovněž Vaše náměty o pořádání akcí, důležitých událostech, nových publikacích, příspěvcích do diskuse apod., které bychom mohli do příštího newsletteru zařadit.

Newsletter spravuje Multikulturní centrum Praha za technické spolupráce s o.s. Econnect. Mailing listy spravované Econnectem najdete zde.

Jak zaslat náměty do newsletteru MigraceOnline? Migrace-l
Příspěvky a tipy zasílejte na adresu: jan.ditko@mkc.cz.
Přihlášení

Pro přihlášení do mailing listu Migrace-l musíte vyplnit následující formulář. Byla Vám zaslána žádost o potvrzení přihlášky, aby Vás někdo jiný nemohl přihlásit bez Vašeho vědomí. Po potvrzení bude přihláška postoupena administrátorovi, který rozhodne o její akceptaci. O výsledku budete informováni elektronickou poštou. Toto je takže a skrytá skupina. Seznam účastníků je dostupný pouze administrátorovi.

    Vaše e-mailová adresa:  
    Vaše jméno (nepovinné):  
    Jaký jazyk preferujete pro komunikaci s mailmanem?  


Konferenci Migrace-l spravuje(í) migrace-l-owner at list.ecn.cz
Administrativní rozhraní pro Migrace-l.(vyžaduje přihlášení)
Informace o konferencích na serveru list.ecn.cz

Delivered by Mailman
version 2.1.39
Python Powered GNU's Not Unix